Wybielanie

Wybielanie to zabieg polegający na rozjaśnieniu naturalnego koloru zębów bez uszkodzenia ich struktury. Wybielane zęby muszą być oczyszczone z kamienia i osadu nazębnego, oraz zdrowe, a ewentualne ubytki należy wypełnić przed rozpoczęciem wybielania. W naszym gabinecie oferujemy 3 metody wybielania:

 

  • Profesjonalne wybielanie– jest to bardzo szybka i skuteczna metoda, polega na jednorazowym nałożeniu na zęby żelu o wysokim stężeniu środka wybielającego. Przed zabiegiem lekarz zabezpiecza dziąsła i wargi pacienta, a efekt wybielania widoczny jest już po pierwszej wizycie.

 

  • Wybielanie nakładkowe – jest to metoda polegająca na wykonaniu specjalnych, bardzo estetycznych nakładek, do których pacjent samodzielnie nakłada żel wybielający. Lekarz pobiera wyciski, na podstawie których technik dentystyczny wykonuje modele i nakładki. Żel zawiera niższe niż w przypadku metody gabinetowej stężenie środka wybielającego, przez co efekt widoczny jest dopiero po kilkukrotnej aplikacji.

 

  • Wybielanie zębów martwych – jest to metoda którą stosuje się w przypadku zębów martwych, czyli po zakończeniu leczenia endodontycznego (kanałowego). Polega na aplikacji żelu wybielającego bezpośrednio do komory zęba, zabieg należy powtórzyć kilkakrotnie dla uzyskania odpowiedniego efektu.

Nasz adres:
ul. Piaskowa 1, lok. 11 (2 piętro)
(wejście do budynku obok Fresh-marketu, domofon-stomatologia)
Zielona Góra

Godz.otwarcia:
pon., wt. 10.00 - 18.00
śr. 10.00 - 15.30
czw., pt. 10.00 - 18.00

Telefon:
68 417 86 31