IMPLANTYmis family photo

Siła implantów:

  • estetyczne
  • trwałe i niezawodne
  • komfortowe 
  • ekonomiczne 
  • pomagają utrzymać zdrową szczękę
  • nie uszkadzają zdrowych zębów

 

Każdego roku na całym świecie wszczepia się miliony implantów stomatologicznych. Stały się one najlepszym narzędziem protetycznym i ułatwiają życie ludziom każdego dnia. Przestrzeganie określonej diety i unikanie nacisków na implant konieczne są tylko przez krótki czas po wszczepieniu implantu. Po tym „okresie. ochronnym” większość pacjentów może powrócić do zwykłego trybu życia. Gdy implanty zintegrują się z kością, dołącza się do nich stałą koronę lub protezę. Wówczas możesz powrócić do Twojej normalnej profilaktyki, takiej jak mycie zębów, czyszczenie przestrzeni międzyzębowych nitką dentystyczną i regularne wizyty kontrolne. Przy odpowiedniej higienie Twoje implanty będą Ci służyć przez całe życie.

 

Implanty stomatologiczne umożliwią Ci uśmiechanie się przez całe życie. Implanty to zastępcze zęby, które wyglądają jak Twoje własne, i które odczuwasz jak własne. Możesz dzięki nim jeść wszystko, na co przyjdzie Ci ochota, wolny od niedogodności związanych z protezami częściowymi, całkowitymi lub brakującymi zębami. A co najważniejsze: implanty wyglądają i sprawiają, że czujesz je jak prawdziwe zęby.

 ząb

Implanty stomatologiczne są preferowaną metodą odbudowy brakujących zębów oraz najskuteczniejszym sposobem podparcia dla całkowitej lub częściowej protezy. Setki tysięcy ludzi na całym świecie używa implantów stomatologicznych firmy MIS, aby udoskonalić swój uśmiech i odzyskać pewność siebie. Twój dentysta może Ci pomóc ocenić, czy implanty są właściwym dla Ciebie wyborem.